Barevné kamínky

Vážení rodiče, milé děti,

tým společnosti Barevné kamínky s.r.o a SchoolBoard zpřístupnily zdarma interaktivní program iŠkolička. S tímto programem pracujeme i v naší mateřské škole. Program obsahuje hry, pracovní listy, písničky a spoustu zábavy a poučení.

Pokud si chcete doma zpříjemnit tyto dny, neváhejte a vyzkoušejte. Myslíme na vás a těšíme se, až se tady zase všichni sejdeme.

Upozornění: ABY APLIKACE FUNGOVALA, JE POTŘEBA POUŽÍVAT PROHLÍŽEČ GOOGLE CHROME!

Vaše paní učitelky

Více najdete na:

on-line výukové interaktivní programy Barevné kamínky - iŠkolička  Jedná se o programy Leden, Březen, Duben, Prosinec, Les a Moje tělo. Rovněž všem rodičům nabízíme vzdálenou technickou pomoc s nastavením jejich PC, notebooku, tabletu apod. K dispozici máme i lektory, kteří vysvětlují metodiku.
Stačí zavolat na METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ, tel. číslo +420 583 035 135. Obratem se k Vám vzdáleně připojí technik a vše potřebné Vám nainstaluje. Po domluvě můžeme také nastavit přístupy k 56 interaktivním učebnicím pro I. a II. stupeň základní školy od vydavatelství Taktik a k aplikaci Včelka, jež slouží k procvičování čtenářské gramotnosti u dětí na I. stupni ZŠ.

Mgr. Lenka Fárová