Výtvarný projekt- Domácí školka

Výtvarný projekt    „DOMÁCÍ ŠKOLKA“

Potkalo nás něco, co jsme nečekali. Něco, co jsme nechtěli. Je to nebezpečné a omezuje nás to. Nenechme se tím otrávit!!!

Pojďte, budeme spolu třeba kreslit. A vy se potom můžete i pochlubit.

Milé děti, díky tomuto výtvarnému projektu můžete ukázat, jak jste statečné a jak tuto situaci zvládáte. Nakreslete, jak se doma se svými rodiči učíte a jak vaše domácí školka vypadá.

Jak se zapojit?

Velmi jednoduše. Dítě si vezme papír a na něj nakreslí domeček, jenž symbolizuje domácí školku. Svůj výtvor nalepíte do okna a tím dáte najevo, že se doma nenudíte.

Jak vytvořit domácí školku?

• Vystřihněte z papíru o formátu A4 domeček, rohy sestřihněte a tím vznikne střecha.
  • Na ní dítě za pomoci rodičů napíše „domácí školka“.
  • Na domeček dítě nakreslí cokoliv, co si pod domácí školkou představuje.
  • Nalepte izolepou na okno.

Kde se pochlubit?

Domeček v okně vložte do alba ve facebookové skupině JAK se UČÍ celé ČESKO, nebo na mojedomaciskola@gmail.com. Pak je i možné, že svůj domeček uvidíte v Lounském deníku.

A samozřejmě ho nezapomeňte poslat také na náš školkový e-mail msvdomcich@cbox.cz.

My ho pak vložíme na naše webové stránky.

Budeme se těšit.

*******************************************************************************************************************

Domácí školka - první příspěvek od Ellenky Kučerové.

Dobrý den,
posíláme pozdrav od Haničky a Karlíčka Davidových.
S pozdravem,
Davidovi

Svoji domácí školku nám poslal adámek Mašek. Děkujeme.