JARNÍ KOUTEK

VÍTÁME VÁS V NAŠÍ VIRTUÁLNÍ GALERII.

První pozdrav do Jarního koutku posílá Karolínka ze Šnečků. Také zdravíme a děkujeme. Sluníčko se moc povedlo.

Karolinka posílá pozdrav a jarní sluníčko 🌞🌞🌞

Další příspěvek je od Adámka ze třídy Rybiček. Moc děkujeme a posíláme pozdrav.

Děkujeme  za krásné obrázky Annience ze třídy Rybiček.  Posíláme jarní  pozdravy celé rodině.

Zdravíme do školky a posíláme něco do virtuálního jarního koutku😊Mějte se krásně a pevné zdraví přejeAnnienka s rodinou.

Ze třídy Rybiček je další příspěvek, tentokrát od Beátky. Děkujeme a posíláme pozdrav:

Předmět: Jarní koutek
Dobrý den, Beátka posílá moc pozdravů všem ve školce 😀

Do Jarního koutku přispěli další fanoušci. Zdravíme Pepíčka ze třídy Rybiček a Haničku. Děkujeme za obrázky.

Dobrý den,
v příloze posíláme, jak jsme tvořily zápichy do květináče (v návodu to vypadalo jednoše 🤣- opak byl pravdou).
Zdraví Pepíček a zbytek rodiny 😉💐

Krásné obrázky do galerie posílá Anička ze tř. Šnečci a Péťa ze tř. Rybičky. Zkrátka, " ve dvou se to lépe táhne". Posíláme pozdrav a děkujeme.

Dobrý den. Péťa a Anička posílají své výtvory a začínající jaro u nás na zahrádce.

Další obrázky přišly od Anetky ze Šnečků. Moc se povedly. Děkujeme a posíláme pozdravy.

Do jarní galerie posílá obrázek Verunka ze třídy Rybiček. Děkujeme a posíláme pozdrav.

Verunka s rodinou zdraví své paní učitelky.

Anetka ze třídy Šnečků posílá ještě několik obrázků. Moc se nám jarní sluníčko líbí a přejeme si, aby už svítilo, hřálo a bylo venku hezky.

Anetka posílá jarní sluníčko paní učitelkám a hotový strom na zahrádce.

Emička ze třídy Rybiček vůbec nezahálí. Těší nás, že doma tvoří společně s maminkou. Jsou obě moc šikovné!

Dobrý den,s Emčou jsme vyráběly kytičky na virtuální jarní nástěnku, tak Vám je posíláme. Já jsem jen vyrobila předlohy, jinak stříhala a lepila Emča, barvičky si taky vybírala sama :-). Moc Vás všechny pozdravujeme a snad se brzy uvidíme. Krásný zbytek dne.Renáta McGregor a Emily :-)

A další jarní pozdravy jsou zde, děkujeme Annience ze třídy Rybiček i bratranci Kryštůfkovi. Jste super!

Poslové jara
Zdravíme Vás do školky a posíláme ještě nějaké jarní fotečky.Tentokrát tvořila Annienka velikonoční truhlíček se svým bratránkem Kryštůfkem....s bráškou to ještě nejde - ten by to raději vše spapal.😄Mějte se krásně, opatrujte se.Annienka s rodinou.

Krásné květinky vyrobil Rostík ze třídy Žabiček. Moc děkujeme.

Jarní květinky ze zahrady a vlastní výroby posílají: žabička Eliška a šneček Štěpánka. Moc děkujeme a zdravíme.

I my přidáváme pár našich úlovků a výrobků na téma jaro Eliška a Štěpánka Čimperovy.

Terezka ze třídy Šnečků nás potěšila jarními obrázky. Moc děkujeme a posíláme pozdrav.

Dobrý den, tak tedy posíláme i my jarní tvoření převážně tvořila Terezka jinak pracujeme na pracovních listech které jsou na stránkách něco jsme i tiskli z printerestu a zakoupila jsem nějaké pracovní sešity.. Terka se teď učí na kole bez koleček a na bruslích moc vás zdraví a těší se opět do školky :) pěkný den Kárászová

Barunka ze Žabiček má doma  jarní zahrádku. Děkujeme za fotografie.

Barborce už vyrostlo oseni na Velikonoce

Dnes je velikonoční pondělí. Krásný pozdrav jsme dostali od Marečka ze Žabiček. Děkujeme.

Mareček posílá velikonoční pozdrav a pár fotek.