Logopedie na doma

Vážení rodiče, se svolením Mgr. Kolmanové přeposílám odkaz na FB stránku Logopedie s úsměvem a Youtube kanál, kde jsou všechna videa k dispozici. Ať se daří!

Krásný den, milí rodiče a milé děti, 

vím, že jste se teď ocitli trochu bezradní doma. A možná nevíte, jak pokračovat dál se svým dítětem, protože ambulance vašeho logopeda je zavřená. A tak jsem se rozhodla, že vám pomůžu a poskytnu své online zkušenosti a materiály, které denně používáme pro vaši práci doma.
Budu pro vás točit krátká cca 10 minutová videa, ve kterých se zaměříme na jednotlivé oblasti, které se běžně v logopedii podporují. A vy budete mít tak příležitost s vaším dítětem doma postupovat, procvičovat a upevňovat jeho dovednosti.
Věřím, že pro vás tato videa budou užitečná a pokud byste chtěli přizvat i další rodiče, odkažte je nejlépe na naši facebookovou stránku Logopedie s úsměvem, nebo na můj youtube kanál, kde budou tato videa pravidelně přibývat.
Občas vám pošleme také nějaký pracovní list, který budete moci s dětmi použít.
Jako první jsem pro vás připravila téma: PŘEDLOŽKY
Věk - 4-7 let
Ve videu si děti procvičí:
- zrakové vnímání - především prostorové vnímání
- tvorbu vět s důrazem na použití předložek
- logické myšlení
- vnímání pohybu a těla a pojmenování pohybových aktivit s důrazem na použití sloves
- prožitek plný emocí a touhu si zahrát na pejska
- upevní si hlásky S a L
Postupujte dle návodu ve videu. Tato videa můžete pouštět kdykoli, opakovaně, přesně tak dlouho, jak to bude vás a vaše dítě bavit.
Mějte se doma s úsměvem,
Martina

Youtube kanál je Logopedie s úsměvem a je zde: 

https://www.youtube.com/channel/UCCnxNRp_XoRwCaJ-xjZv3mw 

Facebook je také Logopedie s úsměvem a je zde:

https://www.facebook.com/logopediesusmevem© 2021 Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, p.o.