Stránka pozdravů

První jarní pozdrav posílá Emča ze třídy Rybiček. Moc děkujeme a chválíme za píli.

Dobry den,
i když Emča není předškolák, chce vámi zadaná cvičení taky plnit a tak vám posíláme dnešní první úkol a moc vás všechny zdravíme :-)
Krásny den
Renata McGregor a Emily

Další pozdrav přišel ze třídy Šnečků od Tomáška. Děkujeme a těší nás, že s námi spolupracují i naši nejmenší. Bravo!

Tomášek posílá všem pozdravy. Děkujeme za možnost vytisknuti pracovních listů, alespoň nám to v
této nehezké době doma rychleji utíká ☺️ 🐌
Tomášek Charvát 🐌

Rostík ze třídy Žabiček posílá pozdrav a hromadu vypracovaných úkolů : o)). Na ukázku vložíme jenom tři. Ostatní uložíme do souboru. Děkujeme a chválíme, jen tak dál!

Rostík je pilný jako včelka. Děkujeme za další várku obrázků :o):

Dobrý den,
zasílám poslední úkoly i s pozdravem od Rostíka.
PS: na zítřejší on-line výuku se pokusíme připojit, nicméně ve stejnou hodinu má výuku i Ríša, což je pro nás dost komplikované.Tak doufáme, že to nějak dáme.
S pozdravemCihelkovi

Krásný sluníčkový den,
Posíláme úkoly a pozdrav o Rostika 😊.Moc se mu stýská, už se těší do školky, až bude společně s dětmi a učitelkami řádit a plnit úkoly.🤣

Moc a moc chválíme Rostíka za vypracování další spousty úkolů.

Jaroušek ze tř. Žabiček se rozhodně doma nenudí. Děkujeme za pozdrav. Také zdravíme a moc chválíme.

Dobrý den paní učitelky ,posíláme naše výtvory s Jarouškem ,píšeme i úkoly :-)..posíláme pozdrav :-)

Další pozdrav je od  Lilianky ze třídy  Rybiček. Děkujeme. Také si přejeme, abychom se brzy mohli vrátit. Zdravíme.

Dobrý den,
Lilianka posílá pozdrav se slovy ,, já už chci fakt do školky, to učení doma je fakt trapný 😊" takže posílíme pozdrav s přáním ať jsou všichni zdraví a co nevidět vesele do školky ať můžou být děti zase v kolektivu.

Lenka Martinovská s Lili Vernerovou

Adámek ze třídy Rybiček posílá pozdrav a ukázku, jak doma  pilně plní úkoly. Chválime a zdravíme.

Adámek posílá další úkoly a pracuje i s magickou knížkou. Mašková

Předmět: Úkoly
Dobrý den, Adámek Vás zdraví u domácího úkolu.

Pepíček z Rybiček a jeho starší sestra Hanička se pilně připravují na Velikonoce. Posíláme pozdrav a děkujeme za fotky.

Dobry den,
posíláme pozdrav a dokumentaci toho jak Pepíček a Hanička zasevali osení. Snad nám vyroste. 😉

Pozdrav do mateřské školy posílá Mareček ze Žabiček. Jak je vidět, doma nezahálí. Chválíme a také zdravíme.

Dobrý den,posíláme pozdrav od Marečka Bednáře a pár fotek.Přejeme hezký den a pevné zdraví.S pozdravem H. Černá

Jaroušek ze Žabiček doma vyrobil moc pěkného zajíčka a veselého klauna. Děkujeme za fotografie a moc Vás zdravíme.

Dobry den paní učitelky posíláme s Jarouškem pozdrav a už se na vás moc těšíme ☺️

Na kamarády ze školky vzpomíná Amálka ze třídy Žabiček. Posílá pozdrav a obrázek s ptáčky. Jsou opravdu moc krásní. Děkujeme a také zdravíme.

Milé paní učitelky,
v příloze posíláme fotku s vyrobenými ptáčky.
Na on-line výuku se moc těším a určitě se opět připojím.
Ještě víc se těším zpátky do školky.
Posílám moc pozdravů.
Vaše Amálka ❤️

Pozdrav z "Ponožkového dne" posílá Verunka s maminkou. Děkujeme za fotky a také moc zdravíme.

Dnes je ponožkový den, tak jsme se také zúčastnily. Verunka s maminkou

Další várka úkolů a pozdravů k nám dorazila od Marečka ze třídy Žabiček.  Vkládáme pouze obrázek" Jak se děti vracejí do školky". Děkujeme a moc zdravíme.

Dobrý den,Mareček posílá další vypracované úkoly.Maloval i obrázek, jak se děti vrací do školky.( jen ty jablíčka na stromech ?🤔😳 )Přejeme hezké dny a pevné zdraví.

Pozdravy a obrázky z distančního vzdělávání posílá Oldík ze třídy Žabiček. Děkujeme a také pozdravujeme.

Dobrý den, Oldříškovi školka moc chybí, takže děkujeme, že můžeme být aspoň takhle online, moc ho to baví :-)Snad už brzo půjdou dětičky zpět do školek, je to na ně už hodně dlouhé :-(
Mějte se krásně a v úterý zas na online školce :-)

Naše pilná "žabička" Rostík posílá další úkoly. Vkládáme obrázek zvířátek složených z papíru tzv. origami. Chválíme za kreativitu.

Dobrý den,
Zasíláme další várku úkolů.Rostík Vás moc pozdravuje.
Mějte se krásněCihelkovi

Rybička Pepíček posílá pozdrav a obrázek, jak doma pilně pracuje. Děkujeme a moc pozdravujeme.

Pepíček procvičuje barvy a tvary a pomáhá s úkoly "velké ségře".
A těší se, až bude opět s kamarády ve školce. 😉

Posíláme naše rozkvetlé zahrádky.

My děkujeme za obrázky.  Chválíme Haničku, že si pamatuje pokus s papírovou kytičkou a vodou, který jsme prováděli v loňském roce ve školce a  naučila ho i brášku.  Zdravíme :O))

Mareček ze tř. Žabiček v píli nepolevuje a posílá další obrázky. Děkujeme a moc zdravíme.

Jaroušek ze třídy Žabiček posílá další fotky, jak doma pracuje. Děkujeme a posíláme pozdrav.

Dobrý den paní učitelky ,posíláme úkol 😘a Jaroušek se už moc těší do školičky 🍀