NÁSTĚNKA

Poděkování

Děkujeme rodičům Anetky Špacírové, Tiffany Štarkové a Karolínky Ilnytské za sladkosti k Mikuláši.

Naše díky patří také mamince Emičky Liptákové ze třídy Šnečků za ušití krásných zástěrek pro malé kuchařky a kuchaříky.

Moc si vážíme Vaší pomoci.

Strašidla, dýňuláci, skřítci podzimníčci,,,

Děkujeme všem dětem a rodičům, kteří se zapojili do podzimního čarování a krásnými dekoracemi vyzdobili školní zahradu.

Poděkování

Nesmírně si vážíme jakékoliv pomoci či sponzorských darů od Vás.

Děkujeme rodičům Charlotky Zahradníčkové, Anetky Špacírové, Beátky Hráčkové, Adélky Hejdové  a Zuzanky Večerkové za zajištění sponzorských darů.

Děkujeme také všem tatínkům, kteří nám pomohli s přípravou mateřské školy před a po rekonstrukci. Je to p. Sinu, p. David, p. Csonka, p. Vontorek, p. Paclt, p. Štěpnička, p. Choura, p. Jarý,

Chcete se podívat, jak to v naší mateřské škole vypadá? Chcete vidět, jaké hračky děti v MŠ mají? Jste srdečně zváni! Vlevo v záložce Fotogalerie a videa najdete aktuální prezentace jednotlivých tříd i krátká videa. Přejeme hezké podívání a těšíme se na vás!

© 2021 Mateřská škola Louny, V Domcích 2427, p.o.