POSLOVÉ JARA

PODĚKOVÁNÍ ZA ÚČAST

V PROJEKTU

Děkujeme všem, kteří se zapojili do našeho projektu " POSLOVÉ JARA" a svými krásnými výtvory přispívali do virtuálního jarního koutku.

Rádi bychom tuto virtuální galerii předělaly na reálnou. Proto Vás žádáme, abyste své výrobky nevyhazovaly a po otevření mateřské školy nám je přinesly.

My z nich uděláme výstavku - byla by velká škoda, kdyby je neviděly i ostatní děti, které nemají doma možnost navštěvovat internet.

Všichni zúčastnění se mohou těšit na drobnou odměnu.

Ještě jednou děkujeme za spolupráci.

Poslové jara

Milé děti

Sotva roztál sníh, začínají se kolem nás objevovat první poslové jara. Po dlouhých zimních měsících přináší JARO do přírodního světa nový život. Květiny začínají rozkvétat, stromy a keře mají znovu výhonky a zvířátka se začínají probouzet ze zimního spánku. Ano, blíží se nám JARO, které bohužel společně nepřivítáme.

Pojďme si udělat radost tak, že si spolu vytvoříme aspoň virtuální jarní koutek

Probuďte svojí fantazii a s chutí kreslete, malujte, tvořte nebo foťte cokoliv s jarní tématikou. Vaše dílo nám pošlete na e-mail: snecci@msvdomcich.cz , my ho pak vložíme na naše webové stránky.

Budeme se těšit